Panel Çit

Klasik panel çit, rijitliği ve sağlamlığının yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif tasarımı ile tüm ölçülerin uyum içerisinde kullanılabildiği bir panel çit sistemidir.

En çok tercih edilen çit sistemlerinden biri olarak, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Oldukça şık ve modern görünümü ile güvenlik ihtiyacını karşılayan panel çitler oldukça pratik kullanıma da sahiptir.  Panel çit fiyatları bakımından da oldukça tercih edilen ve sevilen sistemlerin başında gelmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda ölçüleri ayarladığımız panel çit sistemler; 2-5 metre genişliğinde de üretilebilmekte ve paneller birbirine oldukça kolay şekilde bağlanabilmektedir. Taşınma gibi yer değiştirme durumlarında oldukça kolay şekilde söküle bilmektedir.

 

Avantajları

Dekoratif: 150x50mm göz aralıkları ve simetrik yapısı sayesinde tüm yükseklikteki panellerin uyum içerisinde kullanılabildiği klasik panel çit sistemi, tüm projelere dekoratif ve güvenli çözümler sunar.
 
Uzun Ömür:Galvaniz üzeri polyester kaplama sayesinde uzun yıllar bakım gerektirmeden işlevini yerine getirebilen kendisini kanıtlamış bir panel çit sistemidir.
 
Kolay Montaj:Tüm kelepçe sistemleri ile kolayca kullanılabilen klasik panel çit, her türlü zemin koşullarında kolaylıkla uygulanabilir.
 
Tam Sistem Çözümü:Özel olarak geliştirilmiş aksesuarlarının yanı sıra, kendine özgü kanatlı ve sürgülü kapı sistemleri bulunan klasik panel çit sistemi proje bütününde tam bir uyum sağlar.
 
 
Kullanım Alanları:Klasik panel çit sistemi tüm projelerde ve özel alanlarda uygulanabilen ve zemin seçimi olmayan en uygun panel çözümlerindendir.
  • Toprak zeminlerde,
  • Çim zeminlerde
  • Beton zeminlerde,
  • Duvar zeminlerde,
  • Kademeli duvarlarda kullanılabilir.

 

Klasik panel çit, rijitliği ve sağlamlığının yanı sıra çevre güvenlik ihtiyaçlarında dekoratif tasarımı ile tüm ölçülerin uyum içerisinde kullanılabildiği bir panel çit sistemidir.

0.312.427 2090
Paylaşın: